logo-mini

Hochzeit in DEUTSCHLAND (Svadba v Nemecku)

NAŠA PRVÁ ZAHRANIČNÁ SVADBA

Ďaleko od domova

Písal sa rok 2016 a v mojom podnikaní vo FOTOSLUŽBÁCH nastal obrovský zlom. Po veľmi dlhom váhaní som sa rozhodol strmhlav vrhnúť aj do VIDEOSLUŽIEB a v rámci svojich fotoslužieb som sekundárne ponúkal aj VIDEO. Začiatky sú v každej novej oblasti veľmi ťažké. Pre mňa to bola obrovská neznáma, ktorá bola doslova nutnosťou, keďže situácia na trhu si to doslova a do písmena vyžadovala.

Postupne sme teda zúžitkovali prax z fotoslužieb a nadobudnuté vedomosti z oblasti “filmmakingu” sme začali aplikovať do praxe.

U mňa je známe to, že milujem výzvy a nebojím sa ich. Práve naopak sú pre mňa obrovskou motiváciou a často aj takým odrazovým mostíkom k dosiahnutiu a prekonávaniu ďalších mét. Jednou z obrovských výziev v mojej doterajšej kariére bola svadba v 1200 km vzdialenom nemeckom meste Landau in der Pfalz pri Mannheime.

Slovenská nevesta, ruský ženích a krásne prostredie v Nemecku boli dostatočnou motiváciou na to, aby sme sa posunuli v našich službách o poriadny kusisko ďalej. So zahranično ladenými svadbami problém nemáme. Absolvovali sme ich dovtedy celkom dosť, ale všetky na Slovensku. Jazyková bariéra nebola a ani teraz nie je problémom, keďže sa bez problémov dorozumieme aj nemecky, anglicky, maďarsky a tak som neváhal ani sekundu a prikývol na túto ponuku, ktorá sa neodmieta.

Nové prostredie, noví ľudia, nové tradície. Skrátka svadba z úplne iného súdka, ktorú sme zvládli na jednotku s veľkou dávkou istotu a profesionality. Bolo nám obrovskou cťou podieľať sa na dokumentovaní tejto svadby, ktorá nás posunula míľovými krokmi vpred hlavne po tej stránke zvýšenia si sebavedomia, skúsenosti a odhodlania nebáť sa aj takýchto výziev.

12js39 (2)js17js34 (2)

Po veľmi svedomitej postprodukcii vám s radosťou predstavujeme svadobný párik, za ktorým sme cestovali až 1200 km do Nemecka, ale rozhodne sa oplatilo … videoslužby boli v našich portfóliách novinkou pre rok 2016 a trvalo to nejaký čas, kým sa vychytali všetky muchy a nakúpila sa adekvátna technika na to, aby mohli vznikať takéto umelecké diela. Rozhodne sa lepšíme od svadby k svadbe a už teraz majú videá energiu a umelecký podtón. Kreativita a umelecké cítenie môjho hlavného kameramana v tíme robí videá výnimočnými a okrem dlhých reportážnych videí ponúkame takéto FILMY.

 


Pridať komentár