logo-mini

Svadobné balíky 2019

KOMPLEXNÉ FOTO A VIDEOSLUŽBY

ZACHYTENIE VAŠICH JEDINEČNÝCH SPOMIENOK A SKVELÝ POMER CENA KVALITA

Úsmevné spomienky na nás a na našu tvorbu sú pre nás priorita

Motto: Len s humorom a dobrou náladou sa budujú a tvoria diela hodné najvyššej spokojnosti.

SVADOBNÝ DEŇ

Deň, ktorý sa navždy zachová v pamäti oboch aktérov, ktorí patria v ich svadobný deň k hlavným hviezdam a okolo ktorých sa točí tento celý ceremoniál. Hudba dohrá, všetky koláče a pálivé nápoje sa skonzumujú, ale spomienka vo forme fotografií a videí ostávajú. Preto hlavne od tejto sezóny to prizvukujeme čoraz viac, aby FOTO a VIDEO nebrali mladomanželia na ľahkú váhu a zobrali to maximálne zodpovedne a poctivo. Iba vtedy sa vytvorí dielo, ktoré im bude navždy pripomínať jeden z ich najdôležitejších dní v živote. Balíky na sezónu 2019 prispôsobené na každú príležitosť Svadobné fotky tvoria akúsi vlajkovú loď každého fotografa v rámci jeho portfólií. Je preto potrebné dbať maximálne na požiadavky budúceho mladomanželského páru a uspokojiť ich požiadavky. Preto som vytvoril svadobné balíčky, ktorými maximálne vyhoviem či už svadobčanom, ktorí majú iba malé svadby, ale aj najnáročnejším budúcim novomanželom, ktorí si dajú maximálne záležať na svadobnej slávnosti. Balíčky sú cenovo prijateľné a pomer cena kvalita je výborná.

5.film video2.standard foto 20191.basic foto 20196.standard video8. premium extra 20194.Luxury 20193.premium foto 20197.premium video9. luxury foto video 2019

Dámi a páni predstavujem vám svoje TOP balíky, ktoré si moji zákazníci objednávajú najviac. Vytvoril som ich pre uspokojenie potrieb všetkých skupín zákazníkov. V polovici roku 2018 som vytvoril a zaradil do obehu balíky z rady LUXURY, ktoré sa ujali lepšie ako som očakával a iba to potvrdilo moje slová, že ľudia si radi priplatia za komplexné a kvalitné služby.

Svadobné balíky 2v1 pomer cena a kvalita na profi úrovni.
Mnoho svadobných párov si želá kompletné služby svojho dňa D od jednej firmy. Preto sme sa rozhodli aj my v roku 2016 vzhľadom na stúpajúce zákazky zaradiť do našich portfólií aj balíky 2v1. Spojenie natáčania a fotenia od jednej firmy sa vyhnete možným nedostatkom na kvalite fotografií alebo videa, ktoré vzniknú hlavne nezohratosťou a nedostatočnou súhrou fotografa a kameramana, ktorí sa vidia prvýkrát. Vyhnite sa týmto veciam a zvoľte si práve jeden z balíkov 2v1, ktoré ponúkame.

 

Vlajková loď balík LUXURY FOTO VIDEO

Na tento rok 2019 si ho objednalo viac ako 50% mojich zákazníkov a ich počet sa neustále zvyšuje aj na rok 2020. Tento balík vzhľadom na to koľko toho obsahuje je cenovo fakt TOPka a zaraďujem ho jednoznačne medzi svoje vlajkové lode s obrovským potenciálom aj do budúcnosti. Obrovská výhoda tohto balíka je tá, že na akcii sú prítomní dvaja kameramani a jeden fotograf a zábery sú doplnené aj leteckými zábermi z dronu.

Tento balík patrí rozhodne medzi to najlepšie čo v mojom portfóliu nájdete a určite neoľutujete.


Pridať komentár