logo-mini

Cenník – Svadba

KOMPLEXNÉ FOTO A VIDEOSLUŽBY

ZACHYTENIE VAŠICH JEDINEČNÝCH SPOMIENOK A SKVELÝ POMER CENA KVALITA

Úsmevné spomienky na nás a na našu tvorbu sú pre nás priorita

Motto: Len s humorom a dobrou náladou sa budujú a tvoria diela hodné najvyššej spokojnosti.

SVADOBNÝ DEŇ

Deň, ktorý sa navždy zachová v pamäti oboch aktérov, ktorí patria v ich svadobný deň k hlavným hviezdam a okolo ktorých sa točí tento celý ceremoniál. Hudba dohrá, všetky koláče a pálivé nápoje sa skonzumujú, ale spomienka vo forme fotografií a videí ostávajú. Preto hlavne od tejto sezóny to ✅!!!PRIZVUKUJEME!!!✅ čoraz viac, aby FOTO a VIDEO nebrali mladomanželia na ľahkú váhu a zobrali to maximálne zodpovedne a poctivo. Iba vtedy sa vytvorí dielo, ktoré im bude navždy pripomínať jeden z ich najdôležitejších dní v živote.

Balíky na sezónu 2023 a 2024 prispôsobené na každú príležitosť.

 • svadobné fotky tvoria akúsi vlajkovú loď každého fotografa v rámci jeho portfólií
 • je preto potrebné dbať maximálne na požiadavky budúceho mladomanželského páru a uspokojiť ich požiadavky
 • preto som vytvoril svadobné balíčky, ktorými maximálne vyhoviem, či už svadobčanom, ktorí majú iba malé svadby, ale aj najnáročnejším budúcim novomanželom, ktorí si dajú maximálne záležať na svadobnej slávnosti
 • balíčky sú cenovo prijateľné a pomer cena kvalita je výborná

Dámi a páni predstavujem vám svoje TOP balíky, ktoré si moji zákazníci objednávajú najviac. Vytvoril som ich pre uspokojenie potrieb všetkých skupín zákazníkov. V polovici roku 2018 som vytvoril a zaradil do obehu balíky z rady LUXURY, ktoré sa ujali lepšie ako som očakával a iba to potvrdilo moje slová, že ľudia si radi priplatia za komplexné a kvalitné služby.

FOTO BALÍKY

 BASIC

 250 €

Pre koho je tento balík určený???

Pre zákazníka, ktorý má MALIČKÚ SVADBU, ale chce mať zdokumentované dianie od príprav cez umelecké fotenie až po sobáš a gratulácie (s tým súvisia aj skupinkové fotografie).

Tento balík som špeciálne vytvoril pre zákazníkov, ktorí majú malú svadbu bez hostiny a veľkých ceremónií, ale aj napriek tomu chcú mať krásnu spomienku na svoj veľký deň plný harmónie a dobrej nálady.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • cca 350 fotografií z umeleckého fotenia, príprav, obradu a gratulácií
 • fotografie uložené na flexibilný CLOUD
 • CENOVO nenáročný balík vhodný pre malé svadby
 • ročne si tento balík objedná zhruba 5% párov

PREMIUM

550 €

Pre koho je tento balík určený???

Pre zákazníkov, ktorí chcú mať zaznamenaný CELÝ DEŇ od príprav cez umelecké fotenie až po polnočný tanec.

Tento balík patrí už niekoľko rokov medzi moje TOP FOTO balíky a kvôli vynikajúcej cene a obsahu som práve pre tento balík vyhľadávaný a uprednostnený pred konkurenciou.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • cca 1000 fotografií z celého svadobného dňa, ktoré budú uložené na flexibilný CLOUD
 • ročne si tento balík u mňa objedná skoro 20% spokojných zákazníkov

LUXURY

 700 €

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je najluxusnejšia verzia mojich fotobalíkov so všetkým, čo k tomu patrí. Je to v podstate nový balík zaradený do obehu na konci roku 2018, aby si na svoje prišli aj najnáročnejší zákazníci, ktorí si radi priplatia za kvalitné služby.

Určený je pre najnáročnejšieho zákazníka, ktorý chce mať zdokumentovaný CELÝ DEŇ od príprav až po polnočný tanec dvomi fotografmi. Balík obsahuje všetky extra služby ako luxusná DELUXE fotokniha, automatizovaný PHOTOBOOTH, knihu hostí a podobne. Výhodou tohto balíka je sekundárny fotograf, čiže sú zábery bohatšie o druhú perspektívu, čo znamená lepšiu variabilitu záberov a zachytenie daných momentov dvomi fotografmi.

Tento balík je v podstate zrkadlovým konkurentom TOP balíka FOTO PREMIUM obohatený o niekoľko extra služieb. Aj napriek všetkým extra službám je balík PREMIUM populárnejší a siaha po ňom podstatne väčšia časť zákazníkov na úkor balíka LUXURY. Nižší dopyt po tomto balíku spôsobuje aj fakt, že skoro 50% celkových zákaziek tvoria kombinované FOTO & VIDEO balíky, ktoré sú vďaka výbornému pomeru cena a kvalita obrovským hitom pre mladomanželov.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • počet fotografií 1000 ks na USB v krásnej drevenej personalizovanej krabičke
 • luxusnú DELUXE fotoknihu
 • tlačených 50 ks fotografií podľa výberu mladomanželského páru

VIDEO BALÍKY

ART FILM

550 €

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je určený pre zákazníka, ktorý chce od nás video služby v podobe krátkeho dynamického zostrihu tzv. filmu z celého svadobného dňa (5-7 minút).

Je to novodobý zaužívaný trend posledných rokov prevzatý zo zahraničia. Väčšina vykonávateľov takýchto krátkych filmov sa práve inšpiruje zahraničnými svadobnými filmármi a na vznik takýchto krásnych filmov je potrebné vynaložiť maximálne úsilie, čo sa týka natáčania a samozrejme aj editovania.

Samostatne tento balík ľudia u nás nepreferujú, väčšinou si objednajú kombinovaný balík dlhého videa a krátkeho videa (PREMIUM video). Ale je možné si tento balík objednať u nás aj ako samostatnú službu.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • KRÁTKY zostrih bude poslaný ONLINE a ne/zverejnený na YOUTUBE

 MEDIUM

650 €

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je tzv. ZLATÁ STREDNÁ CESTA pre mladomanželov.

Zostrih z celého svadobného dňa v podobe dlhších pasáží, momentálne je po tomto balíku veľký dopyt a to hlavne v kombinácii s niektorým z našich foto balíkov alebo aj ako samostatná služba.

Dĺžka trvania tejto krátkometrážnej reportáže je zhruba 45-60 minút.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 •  video odovzdané na USB  v personalizovanej krabičke v 4K kvalite

CLASSIC

700 €

Pre koho je tento balík určený???

Toto je tzv. “KLASIKA” . Dlhé reportážne video z celého dňa v plnej kráse a paráde ako ho poznáme hlavne z minulosti, ale aj v dnešnej dobe má svoje stabilné miesto v portfóliách kameramanov.

Určený je hlavne pre tých, ktorí chcú mať zaznamenaný celý priebeh svadobného dňa so všetkými ceremóniami, tanečnými kolami a jednoducho povedané sa “CHCÚ VIDIEŤ” na svadbe. Tento typ videa preferuje skôr staršia generácia a preto mladomanželia volia tento reportážny záznam hlavne kvôli uspokojeniu potrieb staršej generácie. Takže z praxe si myslím, že takýto typ videa len tak skoro nevymizne a bude mať vždy stabilné miesto na trhu videoslužieb v kombinácii s krátkym videom a foto balíkmi, ale aj ako samostatná služba.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • video cca 2,5 hodinové odovzdané na USB  v personalizovanej krabičke vo 4K kvalite

 PREMIUM

 900 €

Pre koho je tento balík určený???

Môj najžiadanejší VIDEO balík, ktorý sa aj v roku 2022 teší obrovskej popularite. Je skvelo nastavený a kombinácia krátkeho videa a dlhého videa je vždy istotou toho, že USPOKOJÍTE každú generáciu.

Krátke video: preferuje prevažne mladá generácia
Dlhé video: preferuje prevažne staršia generácia

ART FILM (zachytenie tých najkrajších, najemotívnejších momentov z celého svadobného dňa v podobe umeleckých záberov a inscenovaných scén) … dĺžka 5-7 minút
REPORT (zachytenie všetkých dôležitých momentov z celého svadobného dňa v podobe dlhších pasáží) … dĺžka 2,5 hodiny

Tento balík tvorí zhruba 20 % z celkových objednávok do roka.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • video KRÁTKE a DLHÉ odovzdané na USB  v personalizovanej krabičke v 4K kvalite

FOTO & VIDEO

Kombinované svadobné balíky 2v1 pomer cena a kvalita na profi úrovni.
Mnoho svadobných párov si želá komplexné služby svojho dňa D od jednej firmy. Preto sme sa rozhodli aj my v roku 2016 vzhľadom na stúpajúce zákazky zaradiť do našich portfólií aj balíky 2v1. Spojenie natáčania a fotenia od jednej firmy sa vyhnete možným nedostatkom na kvalite fotografií alebo videa, ktoré vzniknú hlavne nezohratosťou a nedostatočnou súhrou fotografa a kameramana, ktorí sa vidia prvýkrát. Vyhnite sa týmto veciam a zvoľte si práve jeden z balíkov 2v1, ktoré ponúkame.

BASIC

  1000 €

Pre koho je tento balík určený???

Tento kombinovaný balík mám vo svojej ponuke od roku 2019 a vypočul som volanie zákazníkov po podobnej kombinácii a spojenia foto služieb a krátkeho videa.

– spojenie balíka PREMIUM foto + ART FILM video
– fotenie a točenie celého svadobného dňa od rána až do polnočného tanca (prípravy, odobierka, svadobné portréty, obrad, zábava, polnočný tanec, plus ešte jedno dve kolá po polnoci)

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • fotenie celého dňa od príprav až po polnočný tanec
 • počet fotiek okolo 1000 ks na USB v personalizovanej drevenej krabičke
 • 50 ks vytlačených fotografií 10 x 15 cm
 • dynamicky zostrihané KRÁTKE VIDEO z celého svadobného dňa
 • dĺžka trvania od 5 do 7 minút v závislosti od kvality materiálov
 • výhoda 1 fotograf + 1 kameraman na svadbe z jednej firmy (veľká výhoda je súhra a zohratosť týchto dvoch ľudí)
Je skvele nastavený, či už cenovo aj obsahovo a uspokojí aj náročných zákazníkov.

 PREMIUM

 1200 €

Pre koho je tento balík určený???

Tento kombinovaný balík mám vo svojej ponuke od roku 2020. Bol vytvorený na mieru pre niekoľko párov a keďže posledné mesiace bol o takýto typ balíka obrovský záujem, tak som opätovne vypočul volanie zákazníkov po podobnej kombinácii a spojenia foto služieb a stredne dlhého videa.

– spojenie balíka FOTO PREMIUM + MEDIUM VIDEO  sa pre rok 2021 a 2022 stal naozaj hitom a vôbec by som sa nečudoval keby bol po tomto balíku v roku 2023 a 2024 najväčší dopyt
– fotenie a točenie celého svadobného dňa od rána až do polnočného tanca (prípravy, odobierka, svadobné portréty, obrad, zábava, polnočný tanec, plus ešte jedno dve kolá po polnoci) 

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • fotenie celého dňa od príprav až do polnočného tanca
 • počet fotiek okolo 1000 ks na USB v personalizovanej drevenej krabičke
 • 50 ks vytlačených fotografií 10 x 15 cm
 • STREDNE DLHÉ VIDEO dĺžka trvania od 45 do 60 minút v závislosti od kvality materiálov
 • výhoda 1 fotograf + 1 kameraman na svadbe z jednej firmy (veľká výhoda je súhra a zohratosť týchto dvoch ľudí)
Je skvele nastavený, či už cenovo aj obsahovo a uspokojí aj náročných zákazníkov.

LUXURY 

 1400 €

Vlajková loď balík LUXURY FOTO VIDEO + DRON + FOTOBÚDKA ZADARMO (CENOVÁ BOMBA)

Pre koho je tento balík určený???

Dámi a páni predstavujem vám svoj TOP balík, ktorý som vytvoril na uspokojenie potrieb toho najnáročnejšieho zákazníka. Tento balík som vytvoril a uviedol do obehu ako novinku v polovici roku 2018, ale uchytil sa viac ako som si myslel.

V roku 2019 si ho síce objednalo 8 mladomanželských párov z celkového počtu 40 svadieb, ale pre roky 2020, 2021 a 2022 sa tento balík stal najväčším megahitom a objednalo si ho doteraz viac ako 70 párov. Tento balík vzhľadom na to koľko toho obsahuje je cenová TOP-ka a zaraďujem ho jednoznačne medzi svoje vlajkové lode s obrovským potenciálom aj do budúcnosti. Obrovská výhoda tohto balíka je tá, že na akcii sú prítomní kameraman a jeden fotograf z jednej firmy. Tento balík patrí rozhodne medzi to najlepšie, čo v mojom portfóliu nájdete a určite neoľutujete, keďže obsahovo, cenovo a kvalitou VALCUJE konkurenciu.

Určený pre najnáročnejšieho zákazníka, ktorý si dá záležať na tom, aby jeho deň bol zaznamenaný ELEGANTNE a VÝNIMOČNE.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

 • CELODENNÉ FOTENIE A TOČENIE (3 videá)
 • FILM (dĺžka v rozmedzí 5-7 minút)
 • STREDNÉ VIDEO (dĺžka v rozmedzí 45-60 minút)
 • REPORTÁŽ (dĺžka v rozmedzí 2-3 hodín)
 • DRON (BONUS k balíku)
 • FOTOBÚDKA (BONUS k balíku)
 • počet fotiek približne okolo 1500 – 2500 ks na svadobnom USB v drevenej krabičke s vygravírovaným nápisom mien
 • 50 ks vytlačených fotografií 15 x 10 cm
 • doba spracovania cca od 7 – 12 týždňov
 • 1 kameraman + 1 fotograf

Doplnkové služby

Doplnkové služby je možné doobjednať ku ktorémukoľvek balíku:

 • Dron – 100 €
 • Sekundárny fotograf – 200 €
 • Sekundárny kameraman – 200 €
 • Umelecké fotenie v iný deň (PHM v cene) – 150 €
 • Platba za PHM – 0,20 € / 1km
 • Drevená kazeta s gravírovaním – 50 €
 • DELUXE fotokniha – 60 €
 • Personalizovaná kniha hostí k fotobúdke – 30 €

ODOVZDÁVKA svadobného balíka v drevenej krabičke na 2 USB a darčekom

PHOTOBOOTH s rekvizitami na 3 hodiny s automatizovaným softwareom a tlačou fotografií – 200 € (cenová BOMBA)

photobooth