logo-mini

Video

VIDEO SEKCIA SVADOBNÝCH VIDEÍ (máj 2016- október 2022)

Svadobné videá tvoria už piatu sezónu pevnú súčasť nášho portfólia služieb. Každoročne túto sekciu služieb posúvame o vyšší level, či už po technickej stránke, ale hlavne po stránke príbehovej. Práve dejová línia bude do budúcna pre nás tvoriť gro k tomu, aby sme naše videá posunuli ešte o pár levelov vyššie. Celú dejovú líniu tvoríte práve VY, naši mladomanželia !!! My sme iba nástrojom vašich príbehov a dávame im život v podobe výsledného filmového diela.

TOP VIDEÁ SEZÓNY 2022

Sezóna 2022 bola pre nás úplne výnimočná a konečne sa situácia znormalizovala. Celkovo sme absolvovali 28 svadieb, ktoré sme si užili naplno a nebola to pásová výroba ako v sezóne 2021 a v podobnom duchu chceme pokračovať aj v sezóne 2023. Videá zo sezóny 2022 sme vám tentokrát zoradili podľa dátumu a nie podľa rebríčka.

Nikola a Filip (Apríl 2022, Sliač)

Nikolka s Filipom nám hneď na úvod sezóny 2022 nasdili latku poriadne vysoko. Sobáš v krásnom drevenom kostolíku v Hronseku a následne párty ako remeň. Bolo vidieť, že si ľudia svadobnú zábavu poriadne užili a tanečné kreácie aké predviedli patria k tomu najlepšiemu, čo sme na kameru za posledné sezóny zachytili. Milujeme to, keď sa hostia pred kamerami nehanbia a odviažu sa naplno.

Janka a Michal (Slovenský Grob, Máj 2022)

Na druhú svadbu sezóny sme zavítali ďaleko na západ Slovenska do Slovenského Grobu. Dusno a vysoké teploty nás sprevádzali celý deň, ale popasovali sme sa s tým viac ako na jednotku. Na parkete sa to opäť hemžilo mladými zábavychtivými ľuďmi, ktorí to poriadne roztočili až sa kulturák triasol v základoch.

Lenka a Dávid (Považská Bystrica, Máj 2022)

Lenka s Dávidom si lepšie miesto na umelecké fotenie nemohli ani len vybrať. Areál HOTEL GINO PARK PALACE je skrátka raj pre fotografov a kameramanov. Som veľmi rád, že v rámci svadieb môžem spoznávať zákutia Slovenska, ktoré by som inak nikdy nenavštívil.

Simona a Tomáš (Medzilaborce, Jún 2022)

Svadba na ďalekom východe bola viac než zaujímavá. Hlavne cesta bola zaujímavá a doslova nekonečná. Pravoslávny sobáš a všetko RUSNÁCI. Asi nemusím hovoriť, že sme im nerozumeli :). Hostia sa ale výborne bavili a to bolo gro všetkého.

Zuzana a Marek (Košice, Jún 2022)

Košice milujeme. Je to pre nás prakticky domáca pôda, aj keď vzdialená 120 km. No a 11.6.2022 sme natrafili na obzvlášť šalený párik. Zuzka šalená to žienka z Košického sídliska a Marek šikovný a skromný to chlap z dediny. Iba druhýkrát za 11 rokov sme sa na svadbe stretli s DJ-kou. Ženské pokolenie za mix pultom často nestretnete a to to bola väčšia zábavka.

Martina a Jakub (Revúca/Lučenec, Jún 2022)

Dvaja rodáci z malebného mestečka Revúca mali svadbu v krásnej stodole pri Lučenci. Veľmi pekné prostredie, veľmi pekné počasie, veľmi zaujímavé zoskupenie nás čakalo na tejto svadbe.

Katka a Stano (Banská Bystrica, Júl 2022)

Na túto svadbu sme sa mimoriadne tešili. Hlavne sme sa tešili, že ideme na akciu s našim veľmi dobrým kamarátom a skvelým DJ-om Michalom Morháčom z Banskej Bystrice. Katka a Stano mali teda postarané o skvelú zábavu a svetelnú šou.

Simona a Branislav (Humenné, Júl 2022)

Simonka a Braňo. Veľmi mladučký párik z východu. Skvelí hostia, veľa pálivých nápojov, parket na pokraji vytrhnutia z podlahy :). Viac k tomu asi ani netreba napísať.

Aneta a Tomáš (Trebišov, Júl 2022)

Tak na tejto svadbe sa počasie veru vyzúrilo. Neskutočná prietrž mračien doobedu, aby sa následne ako na objednávku na dve hodiny vyjasnilo. Presne za dve hodiny sa stihlo ísť na sobáš, nasledovali rýchle gratulácie, lebo „MORDOR“ už bol na spadnutie. Ani sme nestihli všetci vystúpiť pred sálou z áut a zrazu sa spustila druhá vlna silnej prietrže mračien. Bolo to veselé.

Adriána a Stanislav (Hanušovce nad Topľou, August 2022)

Suverénne najlepšia svadba sezóny. Tak skvelé a spontánne zábery sme za celý čas čo natáčame svadby ešte nemali. Skvelí ľudia, skvelí program. Vynikajúci mladomanželia. Nejdem sa rozpisovať. Treba vidieť :).

Alexandra a Martin (Košice, August 2022)

Opäť sme zavítali do Košíc. Sranda, rýchly sobáš v kostole, emócie, zaujímavý únos.

Zuzana a Michal (Hriňová, August 2022)

Poľsko – Slovenská bláznivá svadba na Hriňovských lazoch. Aj medvede podľa mňa ušli hlbšie do lesa.

Alexandra a Tony (Šamorín, August 2022)

O vtipné momenty nebola na tejto svadbe núdza. Ženích Tony perlil celý deň jedna báseň. A čiapka PIKACHU hrala veľmi dôležitú úlohu po celý večer.

Simona a Tomáš (Prešov, September 2022)

Východniarska svadba so všetkým, čo k tomu patrí. Od rána nám síce počasie neprialo a lialo doslova ako z krhle, ale potom sa z ničoho nič vyjasnilo a všetko pekne hralo do karát. Veľmi sme si cenili pohostinnosť a spôsob ako o nás bolo postarané. Nesmierne si to vážime. Keďže mladomanželia boli tanečníci v súbore, tak bolo každému jasné, že o poriadnu párty bude postarané.

Denisa a Richard (Košice, September 2022)

Svadba v strede týždňa? Ani v roku 2022 to nebol problém. V predchádzajúcich dvoch COVID sezónach to bolo bežné, ale postupne ako sa situácia dostávala do normálu to bola opäť skôr rarita. September bol po stránke klimatickej veľmi premenlivý mesiac, keďže dážď striedalo chladné počasie. Deniska s Rišom žiaľ vychytali dážď. Nočná mora sa naplnila do bodky a sobáš vonku prekazil intenzívny lejak. Počasie žiaľ neovplyvníš a v tomto prípade to platilo do bodky.

Veronika a Dávid (Šenkvice, September 2022)

Na tejto práci milujeme hlavne to, že s každou svadbou prichádza iný príbeh a to je tá pridaná hodnota, ktorá neguje celý svadobný koncept, ktorý je stále rovnaký.  Príbeh Veroniky a Dávida je spätý s oblakmi a výškami, presne tými elementami, ktoré sú pre mňa nočnou morou. Bolo nám cťou tento mladý a energický pár spoznať. Veľmi sme si to užili aj keď vychytali najchladnejší deň v roku (iba 4 stupne).

Katarína a Tomáš (Dedinky, September 2022)

Keď párty, tak už poriadne. Technomaniaci na parkete = poriadny nárez. Zdalo sa, že to bude kľudná svadba tzv. bežná rutina, ale opak bol pravdou. Oficiality padli a začala druhá časť (párty v sále). Hneď bolo o zábavku postarané a rutinnú svadbu vystriedala bujará párty. Bolo jedno, či máte tesne po 20 ke alebo po 60 ke. Všetci ruka hore, skákalo sa ako na TOMORROWLANDE.

Lenka a Rolko (Revúca, Október 2022)

Naši veľmi dobrí kamaráti Lenka a Rolko nás veľmi prekvapili. Seklo im to neskutočne. Ako viacerým párom v roku 2022, tak ani im nevyšlo počasie na deň D. O to viac to roztočili na parkete, keď upadol stres a skončila sa oficiálna časť.

Janka a Marián (Považská Bystrica, Október 2022)

Posledná svadba v roku 2022. Ako inak aj tu sa počasie výrazným spôsobom podpísalo pod celý priebeh svadobného dňa.

TOP VIDEÁ SEZÓNY 2021

Sezóna 2021 bola takmer ako cez kopirák podobná tej predošlej. Opatrenia spôsobené pandémiou z minulého roka boli opäť prísne a nekompromisné. Sezóna sa opäť skrátila na 4,5 mesiaca, kedy sa mohlo ako tak svadbovať a tak nás čakal svadobný maratón, ktorý nemal konca. Celkovo sme absolvovali 42 svadieb. Matematicky zdatní si to hneď prepočítajú a s hrôzou zistia, že to vychádza v priemere na viac ako 9 svadieb na jeden mesiac, keďže sa jednalo o skrátenú COVID sezónu. Doslova to bola pásová výroba. Doplatili sme žiaľ na preložené svadby z roku 2020, ktoré sme do hustého programu museli napasovať. K piatkom a sobotám sa pridali aj pondelky, utorky, štvrtky. Táto sezóna nás mnohému naučila. Zistili sme aké máme limity, medzery v oblasti logistiky a manažmentu. V nasledujúcej jubilejnej sezóne 2022 budú všetky medzery a muchy vychytané a 10-tu sezónu si dúfam užijeme naplno a nie pod tlakom. V poradí 9-ta sezóna sa čo sa týka materiálu náramne vydarila. Zúčastnili sme sa exkluzívnych svadieb na celom území Slovenska. S tými najlepšími videami sa s vami samozrejme veľmi radi podelíme.

Dominika a Matej (September 2021, Martin)

Titul TOP svadba sezóny 2021 získava svadba Dominiky a Mateja v Martine. Vynikajúca zábava, krásne umelecké a emotívne momenty a hlavne veľmi dobrá mladá partia „zábavychtivých“ ľudí. Netreba komentovať, treba si to pozrieť. Bolo nám cťou a prajeme do novej etapy života len to naj a veľa detí.

Janka a Jakub (Júl 2021, Zvolen)

Jedna z najlepších svadieb sezóny 2021 je určite svadba Janky a Jakuba. Neskutočne spontánny pár, ktorý sa na nič nehral a ktorý to vedel poriadne roztočiť. Užili sme si veľa zábavy a o tom svadby samozrejme sú. V tejto dobe si myslím to platí dvojnásobne. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť a takýmto spôsobom zdokumentovať veľký deň Janky a Jakuba.

Denisa a Matej (Júl 2021, Košice)

Medzi TOP svadby sezóny 2021 patrí aj východniarska svadba Denisy a Mateja. Na túto svadbu sme sa takisto veľmi tešili, keďže v roku 2020 sme dokumentovali svadobný deň brata nevesty Denisy a tak sme mladý pár poznali a vedeli sme, že sú to parketové šelmy. Svojej povesti neostali samozrejme nič dlžní ani „ľudzéééé“ na východzéééé. Výborná, šalená zábava.

Zuzana a Ondrej (Október 2021,Trnava)

Zuzka a Ondrík ach jaj. Na vás máme len tie najlepšie spomienky. Veľmi ste nám sadli ako ľudia a poslednú svadbu v roku 2021 ste nám spríjemnili ani neviete ako. A k tomu krásne zábery z umeleckého fotenia. O veľkej dávke humoru ani nebudeme hovoriť, stačí si pozrieť video. Celý večer mi hlavou išlo, že na koho sa Ondrej podobá a potom po druhej kofeínovej kávičkovej vzpruhe sa mi rozsvietila kreatívna časť mozgu a hľa Ondrík sa podoba na Jasona Stathama.

Lucia a Miroslav (Jún 2021, Lozorno)

Lucka a Miro si vybrali jednak krásne miesto na svadbu a jednak im počasie vyšlo úplne na jednotku a z takejto kombinácie nemohlo vzísť nič iné iba skvelá veselica. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť tejto svadby. Samozrejme svojej povesti lovca vtipných záberov som neostal nič dlžný a BONUS na záver som si skrátka neodpustil 🙂

Nikola a Jozef (Jún 2021, Bošany)

Nika a Jožko. K tomuto veselému páru niet čo dodať. Spoznali sme ich na minuloročnej svadbe v Humennom a cesty sa nám skrížili aj na v ich deň D. Nika s Jožkom sú neskutočne vtipní a pozitívni ľudia a celá svadba sa niesla v duchu pozitívnej energie a dobrej dávky humoru. Skrátka naša krvná skupina. Sme radi, že sme tam mohli byť. Ďakujeme z celého srdca.

Nikola a Albert (August 2021, Chorvátsky Grob)

PÁÁÁRTY HARD. Nič viac k tomu netreba dodať. Spojenie slovenskej a francúzskej mentality + prepojenie sa s našimi pálivými nápojmi =  NESKUTOČNÁ NEFALŠOVANÁ PÁRTY. Veľmi sme si užili svadobný deň Niky a Alberta. Krásne emotívne momenty celý deň skombinované so širokou paletou tanečnej kreácie. Veľmi pekne ďakujeme Nike a Albertovi, že sme sa mohli zúčastniť tejto jazdy. Deň nám ubehol ako voda.

Zuzana a Štefan (Júl 2021, stodola Ráztočno)

Zuzka a Števko na neviem koľký pokus sa vám to konečne podarilo spečatiť. Po viacerých prekladaných termínoch kvôli korone v roku 2020 potom 2021 sme nakoniec vo štvrtok 29.7.2021 našli ten správny deň D v nabitej skrátenej sezóne 2021 a myslím, že sme si to aj my aj hostia užili naplno. Nečudoval by som sa keby do stodoly uprostred lesa zavítal dnu na tanečný parket aj nejaký ten maco alebo iná šelma, ale nakoniec ste tými parketovými šelmami boli vy a veľmi vám za to ďakujeme. Bolo to super.

Petra a Peter (Júl 2021, Jelšava)

Na túto svadbu sme sa tešili všetci, že ju absolvujeme už 10.10.2020. Žiaľ COVID opatrenia boli neúprosné. Následný termín na koniec apríla 2021 takisto nevyšiel a tak neostávalo nič iné iba preložiť termín na leto 2021. V nabitej sezóne som na túto svadbu musel poslať svojich kolegov Rada N., Rada H., Attilu Z., aby zaznamenali celé dianie. Veľmi mi je ľúto, že som sa nemohol zúčastniť osobne. Každopádne atmosféra bola skvelá a zachytené boli výborné a vtipné momenty 🙂

Veronika a Marek (Október 2021, Halič)

Svadba Veroniky a Mareka bola jedna z posledných svadieb sezóny 2021 a niesla sa v znamení čara malej svadby. Pohodová atmosféra a všetko na jednom mieste. Čo viac si svadobní vykonávatelia v rámci foto video môžu priať. Milujeme malé svadby kvôli pohodovej atmosfére, ktorá nie je tak  ovplyvnená stresom ako tie väčšie svadby. Tým pádom sa dajú zachytiť viac spontánnejšie okamihy, ktoré tvoria celý príbeh.

Mary a Marek (August 2021, Banská Bystrica)

Uff. No k tejto svadbe sa nedá nič iné povedať iba párty s poriadnou dávkou humoru. Presne tak ako to máme radi. Mary aj s Marekom sa doslova našli a sú našou krvnou skupinou. Minimalisti, ktorí si nepotrpeli na pompézne prípravy, first look, artistic štylizované natáčanie. Našou úlohou bolo zdokumentovať hlavne PÁRTY. Keďže civilný sobáš trval rekordných 7 minút, tak sme sa spoliehali na vynikajúceho DJ-a Michala Morháča, že to tam roztočí a naše video bude postavené na základoch skvelej zábavy. A stalo sa. Tanečná nátura oboch táborov aj nevesty aj ženícha sa nezaprela a v kombinácii s degustáciou tých správnych pálivých nápojov bola vygenerovaná pravá nefalšovaná zábava až do rána bieleho. Veľmi sme si to užili.

Anna a Vojtech (August 2021, Lubeník)

Dve susediace dediny Kameňany a Držkovce spojili svoje sily a na neutrálnom území v Lubeníku sa zabávali až do rána bieleho. Anička a Béla. Veľmi skromný a srdečný párik, ktorému prajeme len to najlepšie v novej etape života nás privítali s otvorenou náručou a dobrým jedlom hneď po príchode do Držkoviec. Pohostinnosť na prvom mieste a až potom robota. Samozrejme nebolo nám treba dvakrát hovoriť. Vážime si toho neskutočne, lebo v dnešnej dobe to nie je samozrejmosť. Dedinská svadba ako remeň.

Lenka a Miroslav (September 2021, okr. Topoľčany)

Každá svadba je iná a píše iné jedinečné príbehy. Preto máme túto prácu nadovšetko radi, lebo síce je stereotypná, ale vždy s inými zvykmi a ľuďmi. Spojením tradícií, viery a správne zábavne naladených ľudí nemôže vzniknúť nič iba dobrý materiál. K tomu výborne hrajúci DJ SONIC a párty až do rána je istá.

Janka a Martin (August 2021, Jelšava)

Janka s Maťom vsadili takisto na minimalizmus. Všetko okrem sobáša bolo na jednom mieste, takže to bola aj pre nás veľmi dobrá svadba. Krátky civilný sobáš a tanečné typy, ktoré to na zábave roztočili. Jednoducho minimalizmus a ten máme radi.

Patrícia a Ján (September 2021, Prešov)

Paťka s Jankom mali tento rok najpočetnejšiu svadbu, tak ako sa na východný región patrí a sluší. Veľmi pekný a milý pár zásoboval naše fotoaparáty krásnymi emóciami, tanečnými kreáciami a pohostinnosti.

Dominika a Marco (August 2021, Dunajská Lužná)

Dominika ako keby z oka vypadla Selene Gomez alebo skôr Selena Gomez vypadla Dominike z oka. To znie lepšie. Veľmi pekný párik Dominika a Marco si svoju svadbu užili na jednotku. Spomienka na dymovnicovú scénu nám ostane zarytá v pamäti ešte dlho. Trošku spálené a sfarbené svadobné šaty, horiace dymovnice ach. O pár rokov sa na tom budú Domča s Marcom výborne baviť.

Antónia a Michal (September 2021, Prešov)

Tonka a Mišo. Dodnes ľutujem, že sme osobne neboli na svadobnom dni, iba na umeleckom fotení. Žiaľ 3 svadby idúce za sebou by sme nezvládli a tak to za nás museli zobrať kolegovci Rado I. & Rado II. Veľmi fotogenický a zaujímavý párik Tonka a Mišo sú príslušníkmi PZ SR, ale spokojne by sa uživili aj ako aktéri v módnom priemysle. Seklo by im to kľudne kdekoľvek a v čomkoľvek. Veľmi sme radi, že sme ich spoznali aspoň na umeleckom fotení a točení. Tonka a Miško máme vás oboch radi a veľa detí prajeme. Budete mať určite veselo.

Nikoleta a Juraj (Október 2021, Malacky)

Na Záhorí je vždy veselo. Ten tvrdý dialekt stojí vždy za to. Nika s Ďurim takisto zvolili menej stresovú variantu minimalizmu a celú svadbu presunuli na jedno miesto „do lesa“. Pre nás sú takéto svadby vždy výhrou v lotérii. Túto svadbu sme si užili spolu aj s DJ-om Mišom Morháčom, takže o zábavu a dobrú svetelnú show bolo postarané.

Radka a Adrián (Jún 2021, Nitra)

Radku poznám už dlhé roky a potešil som sa, keď nás oslovila. Aďo mi výzorovo veľmi pripomínal Davida Duchovneho z AKTY X. Túto svadbu sme si užili, keďže sa všetci vrátane farára veľmi dobre zabávali a to bolo proste skvelé predstavenie.

Katarína a Ján (Jún 2021, Nitra)

Katka s Jankom mali malú svadbu s tým, že si dali záležať na tej ART časti. Dali sme si záležať na tom, aby tam bol nejaký ten umelecký príbeh a využili sme na to výborné počasie a skvelého veterána.

TOP VIDEÁ SEZÓNY 2020

Sezóna 2020 mala byť našou doposiaľ najlepšou sezónou za 8 rokov pôsobenia v svadobnom segmente. Z najlepšej sezóny sa vykľulo totálne fiasko. Do našich životov nečakane a náhle vstúpila koronakríza a obrátila všetko na ruby. Svadby sa rušili, presúvali, hľadali sa kombinácie a kompromisy. Dlhodobé plánovanie bolo utópiou a neistota spojená s frustráciou bola na každodennom poriadku. Aprílovým, májovým, júnovým nevestám ostali oči pre plač. Mesice júl, august a september boli tak nabité svadbami, že ani netušíme ako sme taký nápor dokázali zvládnuť po logistickej stránke. Duálne svadby piatok, sobota, sem tam streda alebo nedeľa. Veľmi náročná sezóna, ale o to viac sme si začali vážiť všetkého. O to viac sme sa snažili zachytiť krásne príbehy a okamihy a myslím, že sa nám to aj celkom podarilo. Však posúďte sami. Vybral som pre vás na ukážku zopár našich videí, ktoré boli pre nás špecifické.

Renáta a Michal (September 2020, Humenné)

Titul najlepšia svadba sezóny 2020 suverénne získava východniarsko západniarska svadba Renky a Miša. Sme nesmierne radi, že sme týchto dvoch mladých a vždy usmiatych ľudí spoznali osobne ešte pred ich svadbou. Neskutočne sme si sadli po všetkých stránkach a v celom takom pohodovom duchu sa viedla aj celá svadba.

Paťka a Peťo (August 2020, Vígľaš)

Na túto svadbu budeme takisto spomínať len v tom najlepšom. Nádherný pár, výborná zábava. S Paťkou a Peťom sme sa takisto spoznali ešte pred ich svadbou a veľmi sme si sadli po ľudskej stránke. Toto sú presne svadby, ktoré nám neskutočne sedia a na ktorých je radosť fotiť a točiť.

Patrícia a Marek (Júl 2020, Revúca)

Paťku a Mareka poznáme už dlhé roky a vedeli sme, že bude super svadba a super partia a to samozrejme treba využiť. Nazhromaždili sme vynikajúci materiál a svadbu si užili viac než do sýtosti.

Romana a Ladislav (August 2020, Revúca)

Najemotívnejší FIRST LOOK aký sme kedy nasnímali. O vojakoch sa hovorí, že sú to tvrdí chlapi, ale aj tvrdí chlapi majú city. Toto bol presne Lackov prípad. Príslušník OSSR dal krásne spontánne najavo svoje city a vznikol z toho exkluzívny first look. Celé video sa nesie vo veľmi zamilovanom duchu a Romanka s Lackom patria medzi najlepší a najromantickejší pár aký sme za posledné roky mali možnosť nasnímať.

Monika a Ondřej (September 2020, Ružomberok)

Na tejto práci je najkrajšie to, že ste vždy v centre diania príbehu dvoch ľudí. Tie príbehy sú za každým iné a to je na tom vždy vzrušujúce. Týchto dvoch ľudí spája takisto krásny príbeh a hlavne viera v Boha. Veľmi krásna a jemná svadba Moniky a Ondřeja zdobí naše portfólio a je plné lásky, dobroty a oddanosti.

Lucia a Roman (August 2020, Modra)

Tak toto je príbeh dvoch povahovo úplne odlišných ľudí, ktorí si k sebe krásnym spôsobom našli cestu a jeden druhého nádherne vo všetkom dopĺňajú. Aj takéto príbehy píše sám život. Na jednej strane energická baba Lucia, ktorá má energie doslova na rozdávanie a na druhej strane flegmatik a pohodový Roman, ktorý je stelesnením pokory, kľudu a pozitivity. Neskutočne sa dopĺňajú a bolo nám cťou ich spoznať.

Miro a Maly (August 2020, Košice)

Písala sa nedeľa 2.augusta a svoje „ÁNO“ si povedali Miro a Maly. Medzinárodné svadby mávame veľmi často, ale toto bolo pre nás úplne špecifické. Krásna a exotická Maly povedala „ÁNO“ východniarskemu švárnemu junákovi Mirovi. Veľmi krásna svadba a bolo nám obrovskou cťou, že sme sa jej mohli zúčastniť.

Soňa a Maťo (Júl 2020, Revúca)

Sonička a Maťo. Šikovní grafici, s ktorými som si rozumel hneď od začiatku. Korona ani im nedopriala svadbu v pôvodnom termíne a tak sme si svadbu užili v alternatívnom termíne, ale naplno. Na to ako mi prizvukovali, že nie sú extra tanečníci, tak to po požití tých správnych pálivých nápojov poriadne roztočili. Bolo nám s vami mimoriadne super a sme radi, že sme vás spoznali.

Monika a Jaroslav (September 2020, Rožňava)

Momo a Jaro boli jedni z posledných šťastných, ktorí sa stihli ešte zosobášiť a svoje manželstvo osláviť aj na hostine. Užili sme si to naplno, keďže už po tejto svadbe sa všetko sprísnilo a októbrové svadby ako aj všetky eventy padli 🙁

Laura a Patrik (September 2020, Rožňava)

Svadba Laury a Patrika bola posledná svadba v „corona sezóne“ 2020. Žiaľ ďalšie plánované svadby na október a november boli z dôvodu nariadenia vlády zrušené. Preto sme si túto svadbu užili do sýtosti a podarilo sa nám zachytiť veľmi pekné momenty.

Stanka a Rado (September 2020, Rožňava)

Dobrá nálada, úsmev, vtip, zábava. Svadba Stanky a Rada spĺňala všetky tieto atribúty a v kruhu blízkej rodiny a dobrých priateľov sa vykľula výborná zábava.

NAŠE NAJÚSPEŠNEJŠIE VIDEÁ (od mája 2016 – február 2020)


TOP VIDEO: Ivanka a Peťo alias Lora a Konco (Jún 2018, Revúca) – zaslúžené 1.miesto v celkovom rebríčku

Život ako taký píše tie najrôznejšie a častokrát najbizarnejšie príbehy, ktoré často nemajú ani hlavu, ani pätu. Práve tento príbeh Lory a Konca je spojením všetkého toho, čo k dobrej svadbe rozhodne patrí. Humor, spontánne reakcie a hlavne veselá nálada zdobila tieto dve hrdličky po celý ich svadobný deň. Ten kto ich pozná vie, že sú to dve obrovské kopy zábavy a roznášači úsmevu. Máme vás všetci radi a ostaňte takí veselí aj naďalej

2.miesto: Katka a Patrik (Jún 2019, Trenčín)

3.miesto: Silvia a Vadym (Júl 2017, Trenčianske Teplice)

4.miesto: Janka a Konstantin (júl 2016, Landau in der Pfalz – Nemecko)

5.miesto: Renka a Janko (jún 2018, Revúca)

6.miesto: Pepka a Maťo (august 2018, Revúca)

7.miesto: Evka a Majo (február 2020, Rožňava)

8.miesto: Lenka a Maťo (jún 2018, Revúca)

 9.miesto: Kristína a Ľuboš (september 2019, Revúca)

10.miesto: Maťka a Tomáš (september 2018, Levice)

11.miesto: Simonka a Marek (september 2019, Vranov nad Topľou)

12.miesto: Dominika a Maťo (máj 2019, Bratislava)

13.miesto: Matúš a Lucia (február 2019, Piešťany)

14.miesto: Miro a Monika (august 2016, Revúca)

15.miesto: Dáša a Tomáš (máj 2019, Spišská Nová Ves)

16.miesto: Zuzka a Zdenko (jún 2019, Čadca)

17.miesto: Dominika a Matej (jún 2019, Galicia Nueva Halič)

18.miesto: Janka & Chris (jún 2018, Revúca)

19.miesto: Lucka a Roman (september 2018, Revúca)

20.miesto: Lucka a Lukáš (september 2017, Parchovany)

21.miesto: Vladka a Andrej (február 2020, Púchov)

22.miesto: Radka a Láďo (september 2019, Nová Sedlica)

23.miesto: Denisa a Samo (august 2019, Banská Bystrica)

24.miesto: Marta a Vlado (august 2019, Jelšava)

25.miesto: Lucka a Jaro (október 2018, Trebišov)

26.miesto: Ivka a Maťo (február 2019, Revúca)

27.miesto: Bianka a Peťo (september 2019, Slovenský Grob)

28.miesto: Katka a Juraj (júl 2018, Revúca)

29.miesto: Dávid a Peťka (september 2018, Revúca)

30.miesto: Nika a Maťo (september 2017, Púchov)