logo-mini

Video

VIDEO SEKCIA SVADOBNÝCH VIDEÍ (máj 2016- september 2020)

Svadobné videá tvoria už piatu sezónu pevnú súčasť nášho portfólia služieb. Každoročne túto sekciu služieb posúvame o vyšší level, či už po technickej stránke, ale hlavne po stránke príbehovej. Práve dejová línia bude do budúcna pre nás tvoriť gro k tomu, aby sme naše videá posunuli ešte o pár levelov vyššie. Celú dejovú líniu tvoríte práve VY, naši mladomanželia !!! My sme iba nástrojom vašich príbehov a dávame im život v podobe výsledného filmového diela.

TOP VIDEÁ SEZÓNY 2020

Sezóna 2020 mala byť našou doposiaľ najlepšou sezónou za 8 rokov pôsobenia v svadobnom segmente. Z najlepšej sezóny sa vykľulo totálne fiasko. Do našich životov nečakane a náhle vstúpila koronakríza a obrátila všetko na ruby. Svadby sa rušili, presúvali, hľadali sa kombinácie a kompromisy. Dlhodobé plánovanie bolo utópiou a neistota spojená s frustráciou bola na každodennom poriadku. Aprílovým, májovým, júnovým nevestám ostali oči pre plač. Mesice júl, august a september boli tak nabité svadbami, že ani netušíme ako sme taký nápor dokázali zvládnuť po logistickej stránke. Duálne svadby piatok, sobota, sem tam streda alebo nedeľa. Veľmi náročná sezóna, ale o to viac sme si začali vážiť všetkého. O to viac sme sa snažili zachytiť krásne príbehy a okamihy a myslím, že sa nám to aj celkom podarilo. Však posúďte sami. Vybral som pre vás na ukážku zopár našich videí, ktoré boli pre nás špecifické.

Renáta a Michal (September 2020, Humenné)

Titul najlepšia svadba sezóny 2020 suverénne získava východniarsko západniarska svadba Renky a Miša. Sme nesmierne radi, že sme týchto dvoch mladých a vždy usmiatych ľudí spoznali osobne ešte pred ich svadbou. Neskutočne sme si sadli po všetkých stránkach a v celom takom pohodovom duchu sa viedla aj celá svadba.

Paťka a Peťo (August 2020, Vígľaš)

Na túto svadbu budeme takisto spomínať len v tom najlepšom. Nádherný pár, výborná zábava. S Paťkou a Peťom sme sa takisto spoznali ešte pred ich svadbou a veľmi sme si sadli po ľudskej stránke. Toto sú presne svadby, ktoré nám neskutočne sedia a na ktorých je radosť fotiť a točiť.

Patrícia a Marek (Júl 2020, Revúca)

Paťku a Mareka poznáme už dlhé roky a vedeli sme, že bude super svadba a super partia a to samozrejme treba využiť. Nazhromaždili sme vynikajúci materiál a svadbu si užili viac než do sýtosti.

Romana a Ladislav (August 2020, Revúca)

Najemotívnejší FIRST LOOK aký sme kedy nasnímali. O vojakoch sa hovorí, že sú to tvrdí chlapi, ale aj tvrdí chlapi majú city. Toto bol presne Lackov prípad. Príslušník OSSR dal krásne spontánne najavo svoje city a vznikol z toho exkluzívny first look. Celé video sa nesie vo veľmi zamilovanom duchu a Romanka s Lackom patria medzi najlepší a najromantickejší pár aký sme za posledné roky mali možnosť nasnímať.

Monika a Ondřej (September 2020, Ružomberok)

Na tejto práci je najkrajšie to, že ste vždy v centre diania príbehu dvoch ľudí. Tie príbehy sú za každým iné a to je na tom vždy vzrušujúce. Týchto dvoch ľudí spája takisto krásny príbeh a hlavne viera v Boha. Veľmi krásna a jemná svadba Moniky a Ondřeja zdobí naše portfólio a je plné lásky, dobroty a oddanosti.

Lucia a Roman (August 2020, Modra)

Tak toto je príbeh dvoch povahovo úplne odlišných ľudí, ktorí si k sebe krásnym spôsobom našli cestu a jeden druhého nádherne vo všetkom dopĺňajú. Aj takéto príbehy píše sám život. Na jednej strane energická baba Lucia, ktorá má energie doslova na rozdávanie a na druhej strane flegmatik a pohodový Roman, ktorý je stelesnením pokory, kľudu a pozitivity. Neskutočne sa dopĺňajú a bolo nám cťou ich spoznať.

Miro a Maly (August 2020, Košice)

Písala sa nedeľa 2.augusta a svoje „ÁNO“ si povedali Miro a Maly. Medzinárodné svadby mávame veľmi často, ale toto bolo pre nás úplne špecifické. Krásna a exotická Maly povedala „ÁNO“ východniarskemu švárnemu junákovi Mirovi. Veľmi krásna svadba a bolo nám obrovskou cťou, že sme sa jej mohli zúčastniť.

Soňa a Maťo (Júl 2020, Revúca)

Sonička a Maťo. Šikovní grafici, s ktorými som si rozumel hneď od začiatku. Korona ani im nedopriala svadbu v pôvodnom termíne a tak sme si svadbu užili v alternatívnom termíne, ale naplno. Na to ako mi prizvukovali, že nie sú extra tanečníci, tak to po požití tých správnych pálivých nápojov poriadne roztočili. Bolo nám s vami mimoriadne super a sme radi, že sme vás spoznali.

Monika a Jaroslav (September 2020, Rožňava)

Momo a Jaro boli jedni z posledných šťastných, ktorí sa stihli ešte zosobášiť a svoje manželstvo osláviť aj na hostine. Užili sme si to naplno, keďže už po tejto svadbe sa všetko sprísnilo a októbrové svadby ako aj všetky eventy padli 🙁

Laura a Patrik (September 2020, Rožňava)

Svadba Laury a Patrika bola posledná svadba v „corona sezóne“ 2020. Žiaľ ďalšie plánované svadby na október a november boli z dôvodu nariadenia vlády zrušené. Preto sme si túto svadbu užili do sýtosti a podarilo sa nám zachytiť veľmi pekné momenty.

Stanka a Rado (September 2020, Rožňava)

Dobrá nálada, úsmev, vtip, zábava. Svadba Stanky a Rada spĺňala všetky tieto atribúty a v kruhu blízkej rodiny a dobrých priateľov sa vykľula výborná zábava.

NAŠE NAJÚSPEŠNEJŠIE VIDEÁ (od mája 2016 – február 2020)


TOP VIDEO: Ivanka a Peťo alias Lora a Konco (Jún 2018, Revúca) – zaslúžené 1.miesto v celkovom rebríčku

Život ako taký píše tie najrôznejšie a častokrát najbizarnejšie príbehy, ktoré často nemajú ani hlavu, ani pätu. Práve tento príbeh Lory a Konca je spojením všetkého toho, čo k dobrej svadbe rozhodne patrí. Humor, spontánne reakcie a hlavne veselá nálada zdobila tieto dve hrdličky po celý ich svadobný deň. Ten kto ich pozná vie, že sú to dve obrovské kopy zábavy a roznášači úsmevu. Máme vás všetci radi a ostaňte takí veselí aj naďalej

2.miesto: Katka a Patrik (Jún 2019, Trenčín)

3.miesto: Silvia a Vadym (Júl 2017, Trenčianske Teplice)

4.miesto: Janka a Konstantin (júl 2016, Landau in der Pfalz – Nemecko)

5.miesto: Renka a Janko (jún 2018, Revúca)

6.miesto: Pepka a Maťo (august 2018, Revúca)

7.miesto: Evka a Majo (február 2020, Rožňava)

8.miesto: Lenka a Maťo (jún 2018, Revúca)

 9.miesto: Kristína a Ľuboš (september 2019, Revúca)

10.miesto: Maťka a Tomáš (september 2018, Levice)

11.miesto: Simonka a Marek (september 2019, Vranov nad Topľou)

12.miesto: Dominika a Maťo (máj 2019, Bratislava)

13.miesto: Matúš a Lucia (február 2019, Piešťany)

14.miesto: Miro a Monika (august 2016, Revúca)

15.miesto: Dáša a Tomáš (máj 2019, Spišská Nová Ves)

16.miesto: Zuzka a Zdenko (jún 2019, Čadca)

17.miesto: Dominika a Matej (jún 2019, Galicia Nueva Halič)

18.miesto: Janka & Chris (jún 2018, Revúca)

19.miesto: Lucka a Roman (september 2018, Revúca)

20.miesto: Lucka a Lukáš (september 2017, Parchovany)

21.miesto: Vladka a Andrej (február 2020, Púchov)

22.miesto: Radka a Láďo (september 2019, Nová Sedlica)

23.miesto: Denisa a Samo (august 2019, Banská Bystrica)

24.miesto: Marta a Vlado (august 2019, Jelšava)

25.miesto: Lucka a Jaro (október 2018, Trebišov)

26.miesto: Ivka a Maťo (február 2019, Revúca)

27.miesto: Bianka a Peťo (september 2019, Slovenský Grob)

28.miesto: Katka a Juraj (júl 2018, Revúca)

29.miesto: Dávid a Peťka (september 2018, Revúca)

30.miesto: Nika a Maťo (september 2017, Púchov)