logo-mini

Svadobné balíky 2020 a 2021

???KOMPLEXNÉ FOTO A VIDEOSLUŽBY???

☑️ZACHYTENIE VAŠICH JEDINEČNÝCH SPOMIENOK A SKVELÝ POMER CENA KVALITA☑️

?Úsmevné spomienky na nás a na našu tvorbu sú pre nás priorita?

Motto: Len s humorom a dobrou náladou sa budujú a tvoria diela hodné najvyššej spokojnosti.

?SVADOBNÝ DEŇ?

Deň, ktorý sa navždy zachová v pamäti oboch aktérov, ktorí patria v ich svadobný deň k hlavným hviezdam a okolo ktorých sa točí tento celý ceremoniál. Hudba dohrá, všetky koláče a pálivé nápoje sa skonzumujú, ale spomienka vo forme fotografií a videí ostávajú. Preto hlavne od tejto sezóny to ✅!!!PRIZVUKUJEME!!!✅ čoraz viac, aby FOTO a VIDEO nebrali mladomanželia na ľahkú váhu a zobrali to maximálne zodpovedne a poctivo. Iba vtedy sa vytvorí dielo, ktoré im bude navždy pripomínať jeden z ich najdôležitejších dní v živote.

Balíky na sezónu 2020 a 2021 prispôsobené na každú príležitosť.

➡️ svadobné fotky tvoria akúsi vlajkovú loď každého fotografa v rámci jeho portfólií

➡️ je preto potrebné dbať maximálne na požiadavky budúceho mladomanželského páru a uspokojiť ich požiadavky

➡️ preto som vytvoril svadobné balíčky, ktorými maximálne vyhoviem, či už svadobčanom, ktorí majú iba malé svadby, ale aj najnáročnejším budúcim novomanželom, ktorí si dajú maximálne záležať na svadobnej slávnosti

➡️ balíčky sú cenovo prijateľné a pomer cena kvalita je výborná

Dámi a páni predstavujem vám svoje TOP balíky, ktoré si moji zákazníci objednávajú najviac. Vytvoril som ich pre uspokojenie potrieb všetkých skupín zákazníkov. V polovici roku 2018 som vytvoril a zaradil do obehu balíky z rady LUXURY, ktoré sa ujali lepšie ako som očakával a iba to potvrdilo moje slová, že ľudia si radi priplatia za komplexné a kvalitné služby.

?FOTO BALÍKY?

?BASIC?

150 €

0,FOTO BASIC 2020

Pre koho je tento balík určený???

1. Pre nenáročného zákazníka
2. Pre zákazníka, ktorý má MALIČKÚ SVADBU a chce od nás iba zdokumentovať svadobné portétové fotenie (umelecké štylizované fotenie)

Tento balík som špeciálne vytvoril pre zákazníkov, ktorí majú malú svadbu bez hostiny a veľkých ceremónií, ale aj napriek tomu chcú mať krásnu spomienku na svoj veľký deň plný harmónie a dobrej nálady.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– cca 200 – 350 fotografií z umeleckého fotenia na USB

– tlač 30 fotografií podľa výberu mladomanželského páru


CENOVO nenáročný balík vhodný pre malé svadby.
Za rok si tento balík objedná zhruba 5% párov.

?STANDARD?

250 €

1,FOTO STANDARD 2020

Pre koho je tento balík určený???

1. Pre nenáročného zákazníka
2. Pre zákazníka, ktorý má MALIČKÚ SVADBU, ale chcú mať zdokumentované dianie od príprav cez umelecké fotenie až po sobáš a gratulácie (s tým súvisia aj skupinkové fotografie)

Tento balík som špeciálne vytvoril pre zákazníkov, ktorí majú malú svadbu bez hostiny a veľkých ceremónií, ale aj napriek tomu chcú mať krásnu spomienku na svoj veľký deň plný harmónie a dobrej nálady.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– cca 500 fotografií z umeleckého fotenia, príprav, obradu a gratulácií na USB

– tlač 50 fotografií podľa výberu mladomanželského páru

CENOVO nenáročný balík vhodný pre malé svadby.
Za rok si tento balík objedná zhruba 5% párov.

?PREMIUM?

400 €

2,FOTO PREMIUM 2020

Pre koho je tento balík určený???

Pre zákazníkov, ktorí chcú mať zaznamenaný CELÝ DEŇ od príprav cez umelecké fotenie až po polnočný tanec.

Tento balík patrí už niekoľko rokov medzi moje TOP FOTO balíky a kvôli vynikajúcej cene a obsahu som práve pre tento balík vyhľadávaný a uprednostnený pred konkurenciou.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– cca 1000 fotografií z celého svadobného dňa na USB v plastovej krabičke a s priloženými darčekmi (obrazy, mini album)

– tlač 100 fotografií podľa výberu mladomanželského páru

Ročne si tento balík u mňa objedná skoro 20% spokojných zákazníkov.

?LUXURY?

650 €

3,FOTO LUXURY 2020

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je najluxusnejšia verzia mojich fotobalíkov so všetkým, čo k tomu patrí. Je to v podstate nový balík zaradený do obehu na konci roku 2018, aby si na svoje prišli aj najnáročnejší zákazníci, ktorí si radi priplatia za kvalitné služby.

Určený je pre najnáročnejšieho zákazníka, ktorý chce mať zdokumentovaný CELÝ DEŇ od príprav až po polnočný tanec dvomi fotografmi. Balík obsahuje všetky extra služby ako luxusná DELUXE fotokniha, automatizovaný PHOTOBOOTH, handmade album a podobne. Výhodou tohto balíka je sekundárny fotograf, čiže sú zábery bohatšie o druhú perspektívu, čo znamená lepšiu variabilitu záberov a zachytenie daných momentov dvomi fotografmi.

Tento balík je v podstate zrkadlovým konkurentom TOP balíka PREMIUM obohatený o niekoľko extra služieb. Aj napriek všetkým extra službám je balík PREMIUM populárnejší a siaha po ňom podstatne väčšia časť zákazníkov na úkor balíka LUXURY. Nižší dopyt po tomto balíku spôsobuje aj fakt, že skoro 50% celkových zákaziek tvoria kombinované FOTO & VIDEO balíky, ktoré sú vďaka výbornému pomeru cena a kvalita obrovským hitom pre mladomanželov.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– počet fotografií 1500 – 2500 ks na USB v krásnej drevenej kazete

– automatizovaný PHOTOBOOTH na akcii s neobmedzenou tlačou fotografií

– luxusná DELUXE fotokniha

– handmade album alebo darčekové prekvapenie

– tlač 100 ks fotografií podľa výberu mladomanželského páru

– veľkoformát rozmer 60 x 40 cm

?VIDEO BALÍKY?

?FILM?

350 €

4,VIDEO FILM 2020

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je určený pre zákazníka, ktorý chce od nás video služby v podobe krátkeho dynamického zostrihu tzv. filmu z celého svadobného dňa (5-7 minút).

Je to novodobý zaužívaný trend posledných rokov prevzatý zo zahraničia. Väčšina vykonávateľov takýchto krátkych filmov sa práve inšpiruje zahraničnými svadobnými filmármi a na vznik takýchto krásnych filmov je potrebné vynaložiť maximálne úsilie, čo sa týka natáčania a samozrejme aj editovania.

Samostatne tento balík ľudia u nás nepreferujú, väčšinou si objednajú kombinovaný balík dlhého videa a krátkeho videa (PREMIUM video). Ale je možné si tento balík objednať u nás aj ako samostatnú službu.

?MEDIUM?

450 €

5,VIDEO MEDIUM 2020

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík je tzv. ZLATÁ STREDNÁ CESTA pre mladomanželov.

– dynamická krátka videoreportáž

– zostrih z celého svadobného dňa v podobe dlhších pasáží, momentálne je po tomto balíku veľký dopyt a to hlavne v kombinácii s niektorým z našich foto balíkov alebo aj ako samostatná služba

– dĺžka trvania tejto krátkometrážnej reportáže je zhruba 45-60 minút

– video odovzdané v plastovej krabičke na USB vo FULL HD kvalite

?STANDARD?

500 €

6,VIDEO STANDARD 2020

Pre koho je tento balík určený???

Toto je tzv. „KLASIKA“ . Dlhé reportážne video z celého dňa v plnej kráse a paráde ako ho poznáme hlavne z minulosti, ale aj v dnešnej dobe má svoje stabilné miesto v portfóliách kameramanov.

Určený je hlavne pre tých, ktorí chcú mať zaznamenaný celý priebeh svadobného dňa so všetkými ceremóniami, tanečnými kolami a jednoducho povedané sa „CHCÚ VIDIEŤ“ na svadbe. Tento typ videa preferuje skôr staršia generácia a preto mladomanželia volia tento reportážny záznam hlavne kvôli uspokojeniu potrieb staršej generácie. Takže z praxe si myslím, že takýto typ videa len tak skoro nevymizne a bude mať vždy stabilné miesto na trhu videoslužieb v kombinácii s krátkym videom a foto balíkmi, ale aj ako samostatná služba.

?PREMIUM?

600 €

7,VIDEO PREMIUM 2020

Pre koho je tento balík určený???

Môj najžiadanejší video balík, ktorý sa aj v roku 2020 teší obrovskej popularite. Je skvelo nastavený a kombinácia krátkeho videa a dlhého videa je vždy istotou toho, že uspokojíte každú generáciu.

Krátke video: preferuje prevažne mladá generácia
Dlhé video: preferuje prevažne staršia generácia

FILM (zachytenie tých najkrajších, najemotívnejších momentov z celého svadobného dňa v podobe umeleckých záberov a inscenovaných scén) … dĺžka 5-7 minút
REPORT (zachytenie všetkých dôležitých momentov z celého svadobného dňa v podobe dlhších pasáží) … dĺžka 2,5 hodiny

Tento balík tvorí zhruba 20 % z celkových objednávok do roka.

??FOTO & VIDEO??

Kombinované svadobné balíky 2v1 pomer cena a kvalita na profi úrovni.
Mnoho svadobných párov si želá komplexné služby svojho dňa D od jednej firmy. Preto sme sa rozhodli aj my v roku 2016 vzhľadom na stúpajúce zákazky zaradiť do našich portfólií aj balíky 2v1. Spojenie natáčania a fotenia od jednej firmy sa vyhnete možným nedostatkom na kvalite fotografií alebo videa, ktoré vzniknú hlavne nezohratosťou a nedostatočnou súhrou fotografa a kameramana, ktorí sa vidia prvýkrát. Vyhnite sa týmto veciam a zvoľte si práve jeden z balíkov 2v1, ktoré ponúkame.

??PREMIUM EXTRA??

700 €

8,FOTO VIDEO EXTRA 2020

Pre koho je tento balík určený???

Tento kombinovaný balík mám vo svojej ponuke od roku 2019 a vypočul som volanie zákazníkov po podobnej kombinácii a spojenia foto služieb a krátkeho videa.

– spojenie balíka PREMIUM foto + FILM video, ale v tejto kombinácii o 50 eur lacnejšie ako keby ste si objednali samostatné položky
– fotenie a točenie celého svadobného dňa od rána až do polnočného tanca (prípravy, odobierka, svadobné portréty, obrad, zábava, polnočný tanec, plus ešte jedno dve kolá po polnoci)

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– počet fotiek okolo 1000 ks na USB s potlačou v plastovej krabičke a s priloženými darčekmi (obrazy, mini album)
– 100 ks vytlačených fotografií 10 x 15 cm
– dynamicky zostrihané krátke video z celého svadobného dňa – dĺžka trvania od 5 do 7 minút v závislosti od kvality materiálov
– výhoda 1 fotograf + 1 kameraman na svadbe z jednej firmy (veľká výhoda je súhra a zohratosť týchto dvoch ľudí)

Je skvele nastavený, či už cenovo aj obsahovo a uspokojí aj náročných zákazníkov.

??PREMIUM EXCLUSIVE??

950 €

9,FOTO VIDEO EXCLUSIVE 2020

Pre koho je tento balík určený???

Tento balík mám vo svojej ponuke od roku 2016 a v rokoch 2017, 2018, 2019 patril k najviac objednávaným u zákazníkov, kedy v týchto rokoch tvoril skoro 70% celkových objednávok zákazníkov. Jednoznačne ho môžeme prehlásiť za BESTSELLER posledných troch sezón.

– spojenie balíka PREMIUM foto + PREMIUM video, ale v tejto kombinácii o 50 eur lacnejšie ako keby ste si objednali samostatne položky
– fotenie a točenie celého svadobného dňa od rána až do polnočného tanca (prípravy, odobierka, svadobné portréty, obrad, zábava, polnočný tanec, plus ešte jedno dve kolá po polnoci)

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– počet fotiek okolo 1000 ks na USB s potlačou v plastovej krabičke a s priloženými darčekmi (obrazy, mini album)
– 100 ks vytlačených fotografií 10 x 15 cm

– dynamicky zostrihané krátke a dlhé video z celého svadobného dňa – dĺžka trvania od 5 do 7 minút a 2,5 hodiny v závislosti od kvality materiálov
– výhoda 1 fotograf + 1 kameraman na svadbe z jednej firmy (veľká výhoda je súhra a zohratosť týchto dvoch ľudí)

Krátke video: preferuje prevažne mladá generácia
Dlhé video: preferuje prevažne staršia generácia

Je skvele nastavený, či už cenovo aj obsahovo a uspokojí aj náročných zákazníkov.

??LUXURY FOTO VIDEO??

1100 €

10,FOTO VIDEO LUXURY 2020

Vlajková loď balík LUXURY FOTO VIDEO

Pre koho je tento balík určený???

Dámi a páni predstavujem vám svoj TOP balík, ktorý som vytvoril na uspokojenie potrieb toho najnáročnejšieho zákazníka. Tento balík som vytvoril a uviedol do obehu ako novinku iba v polovici roku 2018, ale uchytil sa viac ako som si myslel.

V roku 2019 si ho objednalo 8 mladomanželských párov z celkového počtu 40 svadieb a pre rok 2020 sa tento balík stal najväčším megahitom a objednaný ho doteraz má 15 párov. To znamená skoro 50% z celkového počtu svadobných eventov. Tento balík vzhľadom na to koľko toho obsahuje je cenovo fakt TOP-ka a zaraďujem ho jednoznačne medzi svoje vlajkové lode s obrovským potenciálom aj do budúcnosti. Obrovská výhoda tohto balíka je tá, že na akcii sú prítomní dvaja kameramani a jeden fotograf a zábery sú doplnené aj leteckými zábermi z dronu.

Tento balík patrí rozhodne medzi to najlepšie čo v mojom portfóliu nájdete a určite neoľutujete.

Čo všetko dostanú mladomanželia???

– spojenie balíka LUXURY foto, PREMIUM video a MEDIUM video v kombinácii s leteckými zábermi a druhým kameramanom
– fotenie a točenie celého svadobného dňa od rána až do polnočného tanca
– krátky film + stredne dlhé video + dlhá reportáž z celého svadobného dňa za vynikajúcu cenu a super kvalitu
– film (zachytenie tých najkrajších, najemotívnejších momentov z celého svadobného dňa) … dĺžka filmu maximálne 5-7 minút

– dynamická krátka videoreportáž (v rozmedzí 45-60 minút) – MEDIUM video
– reportáž (zachytenie všetkých dôležitých momentov z celého svadobného dňa od príprav, cez všetky oficiálne časti a príhovory až po zábavu a polnočný tanec) – dĺžka v rozmedzí 2-3 hodín
– všetko bude krásne spracované a odovzdané v nádhernom svadobnom boxe
– doba spracovania cca 4-8 týždňov
– 2 kameramani + 1 fotograf
– určený pre najnáročnejšieho zákazníka, ktorý si dá záležať na tom, aby jeho deň bol zaznamenaný fakt elegantne a výnimočne
– fotenie prebieha od príprav až po polnočný tanec resp. podľa potreby a množstva materiálov
– počet fotiek približne okolo 1500 – 2500 ks na svadobnom USB v drevenej krabičke s vygravírovaným nápisom mien
– do balíka treba zahrnúť DELUXE fotoknihu s pevnou väzbou, handmade fotoalbum
– 100 ks vytlačených fotografií 15 x 10 cm, veľkoformát v rozmere 60 x 40 cm
– k dispozícii v cene luxusného balíka je PHOTO BOOTH (fotokútik s automatizovaným snímaním a tlačou fotografií na mieste) + rekvizity (na paličkách, parochne, masky …), skrátka o zábavu nebude núdza

Ing. Norbert Gonosz

Ing. Norbert Gonosz

Sme zohratá "skoro" manželská dvojica, ktorá robí túto prácu s láskou a vášňou. Snažíme sa hlavne o to, aby ste svoj DEŇ D mali zaznamenaný s láskou a s úsmevom na tvári. Preto sa vám snažíme byť stále nápomocní, vyčarovať dobrú náladu počas celého dňa, nestresovať vás, ale skôr naopak dodať vám energiu a uvoľnenie, aby ste si svadobný deň užili čo možno najviac. Samozrejme v neposlednom rade vám chceme doručiť čo možno najlepší výsledný produkt, aby ste na svoj deň a na nás mali len pozitívne spomienky. Sme féroví a snažíme sa o to, aby boli naše služby dostupné pre každého.


Pridať komentár